Trochu jsem přibral, no a co?

30.12.2012
Posted in Blog
30.12.2012 oody

Trochu jsem přibral, no a co?

Zase jsem se nad sebou musel zamyslet, během posledních pár týdnu jsem si všiml, že jsem razantně přibral a moje postava je ta tam. Zatím jsem tomu nepřikládal nějakou váhu dokud mě na to neupozornili s úsměvem lidé kolem mě. Hmm docela to člověka zamrzí, takže jsem musel vymyslet co s tím. Uvědomil jsem si, že budu muset budovat vše znovu, celou postavu, a to bude stát hodně úsilí a potu. Ale jak a kde začít? Chvíli jsem přemýšlel a pak jsem si řekl, že když znovu, tak úplně a to od píky.

 Prostě jako úplný začátečník. Asi nejlepší by bylo zajít někam kde to neznám, a kde hlavně neznají mě, nejsem totiž zvědav na nějaké posměšky nebo narážky ve smyslu, jak to že nechodím cvičit a podobně. Najednou jsem si vzpoměl, že na Facebooku mi přišla žádost o přátelství do nového fitcentra v Hustopečích. Okamžitě jsem si ho musel najít a prohlédnout si facebookový profil tohoto zařízení.

OK Sport fitnes-Hustopeče

http://www.facebook.com/ondrej.mlaka?fref=ts Nemohl jsem si nevšimnout, že fitcentrum vlastní člověk, který o kulturistice ví zřejmě více než dost a hlavně má spoustu titulů jako jsou například: Absolutní mistr v ČR v kulturistice nebo vícemistr světa v kulturistice.
V pátek dopoledne jsem fitko navštívil. Velice příjemné prostředí, které je řešeno jiným způsobem než je v Hustopečích zvykem. Stroje které by mohli zajímat spíše ženy jsou v jiném prostoru (místnosti) než stroje pro muže.
Ale samozřejmě to není omezeno pohlavím.
Hned když jsem vešel do prostorů posilovny tak mě přivítal velice sympatický a usměvavý chlapík, na kterém bylo hodně vidět, že má ve fitku dost nacvičeno.  Samozřejmě to byl Ondřej Mlaka. (Majitel fitcentra)
Pustil jsem se do takového malého strečinku a přitom si prohlížel stroje kolem mě. Po chvíli se mě Ondřej zeptal, zda potřebuji s něčím poradit nebo ukázat nějaké cviky. Dali jsme se do řeči a Ondřej mi poradil na co který cvik je dobrý a který stroj je k čemu. Dozvěděl jsem se spoustu nových věcí, které můj pohled na posilování zcela změnilo.Byl jsem nadšen.
Domluvili jsme se s Ondrou, že mi napíše nějaký cvičební plán a jídelníček. Se cvičením mi pomůže, a to né jen mě, ale každému kdo jeho fitcentrum bude navštěvovat.
K dispozici je Fitnes, Alpinning, spinning joga Pilates a další…
Prý není problém nadváha a nebo podváha, každému individuálně pomůže.
Prostě profitrenér zdarma.
Blíží se konec roku a mnoho z vás bude mít určitě nějaké předcevzetí do roku dalšího. Pokud někdo plánuje vylepšit svojí postavu tak mohu jen doporučit navštívit OK Sport fitnes-hustopeče

Přečteno 6190 x

Sdílení na sociální sítě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT