Autonehoda z nedbalosti v Pohořelicích

14.2.2013
Posted in Blog
14.2.2013 oody

Autonehoda z nedbalosti v Pohořelicích

Kamarádi, přátelé, známí, i vy všichni ostatní, kterým není lhostejná bezohlednost některých jedinců, kteří se pohybují mezi námi.  Prosíme vás o pomoc.

 Z úterý na  středu, 12.2.2013 ve 23:30 v obci Pohořelice u diskotéky Gemini, bezohledný a určitě „zkušený“ řidič, naboural kamarádce auto. Neobtěžoval se ani nijak svou chybu napravit a z místa nehody ujel. Škoda vzniklá na dvou autech je dost vysoká, a proto vás prosíme o pomoc. Jestli někdo poznáte auto na videu a znáte jméno majitele, tak se prosím ozvěte.  My vám budeme vděčni za obrovskou pomoc, a vás odměna nemine. Informaci, která povede k dopadení pachatele si ceníme na 2-3tis. korun.

 Podrobně si prohlédněte video níže a prosím sdílejte.  Informace vedoucí k dopadení pachatele můžete volat na 608800974 nebo na facebook: Gejba Hermannova.

 Mockrát děkujeme.

Dodatek:

  • O kousek dál ten vůz zastavil a vystoupili z něj nějací lidé, přijel k němu druhý vůz zn. Chevrolet bílé barvy. Chvíli se posádky dohadovali a pak odjeli. Podle svědků a jiných kamer se posádky obou vozů znaly. Chevrolet poté přejel zpět k Gemini a posádka obhlédla vzniklou škodu na obou autech. Duchapřítomná Gabriela si zapsala spz vozu. 8B2 30-2… , takže bude potřeba zjistit komu patří Chevrolet.  SPZ neuvádíme celou kvůli zákonu.   5

Přečteno 6304 x

Sdílení na sociální sítě
, , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT