Přijmu řidiče taxi

29.1.2013
Posted in Blog
29.1.2013 oody

Přijmu řidiče taxi

Přijmu, hledám, potřebuji řidiče na Taxi.

Ovšem né ledajakého šoféra s řidičákem, ale opravdového taxikáře.

Taxikáře, který svou práci bude brát jako přivýdělek a né jako rychlé peníze za málo úsilí. Tím myslím že nechci takové taxikáře, kteří se snaží natáhnout zákazníka a je jim jedno jestli se ještě někdy zákazník s nimi sveze, hlavně aby měli peníze hned do kapsy. Také nepotřebuji taxikáře, který má kladný vztah k výherním automatům anebo z jakéhokoliv jiného důvodu nedokáže přivést tržbu až ke mně.

Rovněž nechci nějakého závodníka, který si léčí různé komplexi, ať rychlou (nebezpečnou) jízdou nebo třeba hlasitou hudbou a má pocit, že cestující ohromí.

Práci taxikáře znám docela dobře, takže je těžké mě přesvědčit o opaku nebo mě učit věci jinak.

Mým krédem je diskrétnost a proto jí vyžaduji i od řidičů mých vozů taxi. Nikdo, krom řidiče, nemusí vědět, kam zákazník jel a s kým. Chápu, že je lákavé při první příležitosti vyzvonit kamarádům koho jsem vezl do night clubu nebo která slečna cestovala na zadním sedadle taxíku a co tam s kým dělala. Ale bohužel nebo možná bohu dík u mých řidičů nestrpím jakékoli jednání, které by mohlo zákazníkovi vadit nebo co hůř, uškodit.

Chci řidiče, který bude k zákazníkům ohleduplný a bude se snažit jim vždy vyjít vstříc, ač je to někdy téměř nemožné.

Také bych ocenil, kdyby s maximálním úsilím pečoval o svěřený vůz a nebral ho jen jako svěřenou věc, která není jeho, tudíž je jedno jak se k ní bude chovat. Chci, aby řidič měl k autu cit a zacházel s ním, jak je nejlépe možné.

Řízení vozu je jen malý, ale podstatný zlomek toho, co taxikář musí umět.  Práce taxikáře opravdu není pro každého a vyžaduje trpělivost a silné nervy.  Může to být práce plná nástrah a úskalí, ale zároveň práce, která člověka může bavit, překvapovat a být pro něj relaxací.

Jako taxikář se seznámíte se spoustou nových lidí a zažijete mnoho nových věcí, se kterými byste se jinde setkali jen těžko.

 

Kdo má tedy zájem o tuhle zajímavou brigádu tak mě může zaslat životopis nebo nějaký jiný doklad o dosažené praxi na oody84@gmail.com

moc děkuji

Přečteno 11750 x

Sdílení na sociální sítě
, ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT